برگزاری جشن حامیان جنان

برگزاری جشن حامیان جنان

 شروع برگزاری دومین جشن های حامیان انجمن خیریه دیابت جنان از چهارمین روز دیماه به میزبانی سالن شهروند سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نجف‌ آباد،این جشن تا پایان دهمین روز اولین ماه زمستان میزبانی 16 سانس از این برنامه که در آن علاوه بر برنامه های شاد و متنوع،عملکرد خیریه در حوزه پیشگیری و درمان مبتلایان به دیابت بررسی می شود، را بر عهده خواهد داشت.
در این برنامه که با همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری برگزار می شود ایوب شاپوری مدیر عامل انجمن خیریه دیابت جنان در بخشی از برنامه به تشریح عملکرد انجمن در زمینه های مختلف همانند برگزاری کلاس های آموزشی مختلف،صدور کارت بین المللی برای مبتلایان به دیابت، ارائه خدمات درمانی و دارویی به افراد تحت پوشش،کلنگ زنی درمانگاه تخصصی آموزشی دیابت جنان،برپایی بازارچه خیریه در مجموعه هفت برج خارون و راه اندازی اولین مدرسه دیابت کشور در نجف آباد می پردازد.

پخش کلیپی از راه اندازی دومین مرکز تحقیقات کمک درمانی ازن کشور به همت دانشگاه بقیه اله تهران و انجمن جنان در نجف آباد دیگر بخش مهم این جشنها را تشکیل می دهد که در آن دکتر مرتضی ایزدی معاون دانشگاه بقیه اله به تشریح مزایا و نحوه درمان بیماران دیابتی مبتلا به زخم های دیابتی پرداخته و از این روش به عنوان یکی از جدید ترین شیوه های مقابله با عوارض خاص دیابت یاد می کند.
لازم به ذکر است که در این جشن ها که در روزهای غیر تعطیل در دو سانس شش تا ۸:30 شب و 9 تا 12 و در جمعه ها و سالروز میلاد پیامبر(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اضافه شدن سانس ۳ تا ۵ عصر در سه نوبت برگزار می شود، برنامه هایی چون ارائه گزارش عملکرد انجمن خیریه جنان، اجرای چندین سرود با اجرای گروهی تعدادی از ناشنوایان،نمایش کودکانه “اشی مشی” توسط معین،خوانندگی مجید وزیری،برنامه تقلید صدای احسان افشار و بخش گلریزان و اعطای کارت مشترکین به علاقه مندان برای حاضرین ارائه می شود.
لازم به ذکر است که این انجمن که در بهار سال ۹۲ کار خود را با محوریت حمایت از بیماران دیابتی به ویژه کودکان آغاز کرده، در حال حاضر بیش از ۲ هزار و سیصد و هفتاد نفر را تحت پوشش گرفته به طوریکه در سال جاری نزدیک به چهارصد و چهل نفر عضو جدید به این مجموعه اضافه شده اند.
انجمن مجموعه فعالیت های خود را در هشت حوزه درمان،پیگیری،آموزش و پیشگیری،تحقیقات و پژوهش،مددکاری،روابط عمومی،تجهیزات پزشکی و چاپ و نشریات برنامه ریزی و دنبال می کند.

          

 

  

  

 

  

  

 

  

  

 

  

  

  

 

دسته بندي مطالب

اوقات شرعی

آمار بازديد

بازدید امروز: 126

بازدید دیروز: 82

مجموع بازدیدها: 465520

درباره ستاد

ستاد هماهنگی خیریه های نجف آباد بمنظور جمع آوری اطلاعات کل مددجویان شهرستان نجف آباد و حومه و ایجاد هماهنگی بین خیریه هایی که در زمینه های مختلف به مددجویان کمک رسانی میکنند راه اندازی شده است.

تماس با ستاد

آدرس ستاد : اصفهان - نجف آباد - خ شریعتی خ دانش روبروی کوی اناری پ 55
تلفن : 42640640 - 42648584 - 031
فکس : 42640640 - 031
سایت : www.najafabad-charity.org
ایمیل : info@najafabad-charity.org